Dumle Summer Mix VAIN 1,99€! ☀️ Nappaa diili
-47%
Schwarzkopf Scalp & Root Activator

Scalp & Root Activator

Loppu
Tuotetiedot

Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder Scalp & Root Activator 100 ml – hiuspohjaseerumi hauraille ja heikoille hiuksille

Tämä hiuspohjaa ja juuria aktivoiva hoito hauraille ja heikoille hiuksille yhdistää kofeiinia ja peptidejä ja auttaa edistämään hiusten kasvutekijöitä, jotka tekevät hiuksista tuuheammat jo 6 viikossa*.

Gliss Care -taso: 2 – Keskitason hoitavuutta, tasapainoinen yhdistelmä ravitsevia ainesosia.

Tämä Gliss-seerumi heikoille ja hauraille hiuksille stimuloi ja vahvistaa juuria ja tehostaa karvatuppien toimintaa jättämättä jäämiä hiuksiin tai tyynyyn. Hiusten tyviboosterissa on miellyttävä myskin tuoksu, ja sen koostumus sisältää 96 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia, ml. vettä. Gliss-hiustuotteet ovat PETA:n hyväksymiä**. Koostumus on myös silikoniton ja vegaaninen***.

Käyttö: Levitä seerumia aamuin ja illoin hiuspohjaan 3-5 osassa märkiin tai kuiviin hiuksiin. Hiero ja anna seerumin imeytyä kokonaan. Älä huuhtele! Saat parhaan tuloksen, kun käytät tuotetta 2 kertaa päivässä 6 viikon ajan. Parhaan lopputuloksen saat, kun käytät tuotetta yhdessä Full Hair Wonder -shampoon kanssa.

Tuotteen hyödyt lyhyesti: Hiuspohjaseerumi tekee hiuksista tuuheammat vain 6 viikossa* Hauraille ja heikoille hiuksille Gliss Care -taso 2 - Keskitason hoitavuus Edistää hiusten kasvutekijöitä 100 % vahvemmat hiukset**** Sisältää kofeiinia ja peptidejä 96 % ainesosista luonnollista alkuperää, mukaan lukien vesi 100 ml

*vähemmän katkeilua säännöllisessä käytössä **maailmanlaajuinen eläinkokeisiin liittyvä käytäntö ***ei sisällä eläinperäisiä ainesosia ****verrattuna käsittelemättömiin hiuksiin yhdessä shampoon kanssa

Alkuperämaa

Saksa

TuotetarinaPelastettu

Pelastettu: Ylituotanto

Ylituotanto on johtanut siihen, että voimme tarjota tätä tuotetta alennettuun hintaan.

Saattaisit pitää näistäkin